264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Szivarozó férfi portréja

699. Fenyő György (Budapest, 1906 - ?, 1978)

Szivarozó férfi portréja

olaj, vászon

88*79,5 cm

j.j.l.: Fenyő Gy.

keret nélkül