264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Telefonhuzaljavítók, 1938 körül

768. Szabados Jenő (Vecsés, 1911 - Voronyezs, 1942)

Telefonhuzaljavítók, 1938 körül

olaj, vászon

62,5*53,5 cm

Reprodukálva: Szabados Jenő festőművész élete és munkássága, CD-ROOM, 2011, 263. kép; Kiállítva: Szabados Jenő festőművész emlékkiállítása, Budapest, Fővárosi Képtár, 1949.; Szabados Jenő festőművész emlékkiállítása, Vecsés, 1967.