768. Szabados Jenő (Vecsés, 1911 - Voronyezs, 1942)
Telefonhuzaljavítók, 1938 körül
olaj, vászon
62,5*53,5 cm
Reprodukálva: Szabados Jenő festőművész élete és munkássága, CD-ROOM, 2011, 263. kép; Kiállítva: Szabados Jenő festőművész emlékkiállítása, Budapest, Fővárosi Képtár, 1949.; Szabados Jenő festőművész emlékkiállítása, Vecsés, 1967.