264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Vágvölgye, 1920-as évek

464. Hoffmann Lenke, Belányiné (Trencsén, 1890 - Budapest, 1973)

Vágvölgye, 1920-as évek

olaj, vászon

50,5*63 cm

j.j.l.: Hoffmann L.

Kiállítva: "AME" Alkotó Művésznők Egyesülete Első Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. június (kat. 64., Vágvölgye), sérült