264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Táncoló akt

557. Ribot jelzéssel, 20. sz. első fele

Táncoló akt

bronz, márvány talapzaton

m: 42 cm

j.h.o.: Ribot

sérült