616. Záray Lucy, dr. Tárnokyné (működött a 20. sz. első felében)
Kisvárosi utcarészlet szökőkúttal, 1938
olaj, karton
69,5*99,5 cm
j.b.l.: Zárai Luci 1938
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 180. kép