264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kisvárosi utcarészlet szökőkúttal, 1938

616. Záray Lucy, dr. Tárnokyné (működött a 20. sz. első felében)

Kisvárosi utcarészlet szökőkúttal, 1938

olaj, karton

69,5*99,5 cm

j.b.l.: Zárai Luci 1938

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 180. kép