264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Férfi portré, 1936

595. Schubert Gyula (Julius Schubert) (1888 - 1947)

Férfi portré, 1936

olaj, vászon

94*80 cm

j.b.f.: Schubert 936