264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > A trombitás, 1890

444. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

A trombitás, 1890

olaj, vászon

26,5*21 cm

j.j.l.: Kúnfy 1890

keret nélkül