264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Virágcsendélet, 1930

694. Say Géza (Székesfehérvár, 1892 - Székesfehérvár, 1958)

Virágcsendélet, 1930

olaj, vászon

70*61 cm

j.b.l.: Say G 1930

sérült