264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > "Tavaszi táj", 1934

460. Wittich Eperjesi Zoltán (1928 - 1960 után)

"Tavaszi táj", 1934

olaj, vászon

69*99 cm

j.j.l.: Wittich Eperjes Zoltán 1934, ho.: autográf felirat