264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Pihenő akt

810. Magyar szobrász, 20. sz. első fele

Pihenő akt

m: 24,5 cm

ólom, márvány talapzaton, talapzat sérült