264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Pipázó férfi fezben, 1886

441. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Pipázó férfi fezben, 1886

olaj, vászon

26*22,5 cm

j.b.l.: Kunffy Lajos 86

keret nélkül