264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Töprengő gyermek, 1969-70

788. Tábori Zsuzsa jelzéssel

Töprengő gyermek, 1969-70

olaj, vászon

90,5*70,5 cm

j.h.o.: Tábori Zsuzsa 1969-70

sérült