264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Budapesti városrészlet

425. Magyar festő, 20. sz. első fele

Budapesti városrészlet

olaj, vászon

75,5*120,5 cm

keret nélkül, sérült