264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Ruhabolt előtt

675. Varga Hanna jelzéssel, 20. sz. második fele

Ruhabolt előtt

tempera, karton

630*480 mm

j.j.l.: Varga Hanna