264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Piacon, 1943

771. Abodi Nagy Béla (Székelyszenterzsébet, 1918 - Budapest, 2012)

Piacon, 1943

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Abodi Nagy B. 943