264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Asztali csendélet, 1930

798. B. L. jelzéssel

Asztali csendélet, 1930

olaj, vászon

73,5*93,5 cm

j.j.l.: B. L. 1930; h.o.: vázlat

keret nélkül