264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > „Oras industrial”, 1984

795. Diaconescu, Const. jelzéssel

„Oras industrial”, 1984

olaj, vászon

80*81 cm

j.j.l.: Const. Diaconescu 1984