705. Udvary Dezső (1891 - 1975)
Legényke portréja, 1941
olaj, vászon
89*68,5 cm
j.j.l.: Udvary Dezső 941
Deák Dénes gyűjteményéből; Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 234. kép; Kiállítva: Árverés Deák Dénes műgyűjtő hagyatékából, Budapest, Műgyűjtők Galériája, 1995. május 8-12. (kat. 144., Fiú arcképe)