264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Legényke portréja, 1941

705. Udvary Dezső (1891 - 1975)

Legényke portréja, 1941

olaj, vászon

89*68,5 cm

j.j.l.: Udvary Dezső 941

Deák Dénes gyűjteményéből; Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 234. kép; Kiállítva: Árverés Deák Dénes műgyűjtő hagyatékából, Budapest, Műgyűjtők Galériája, 1995. május 8-12. (kat. 144., Fiú arcképe)