264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Parasztlányka, 1934-35

655. Endrédy György (Munkács, 1910 - Budapest, 1988)

Parasztlányka, 1934-35

tempera, papír

750*580 mm

j.b.f.: Endrédy György 1934; j.j.l.: Endrédy György 935

sérült