264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Párizsi hajnal, 1920-as évek

619. Csabai Rott Margit (Budapest, 1893 - Santa Monica, 1973)

Párizsi hajnal, 1920-as évek

olaj, vászon

50,5*60,5 cm

j.j.l.: Csabai Rott Margit …

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 22. kép; Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon LXVIII. Csoportkiállítás, Budapest, 1930. november (kat. 1., Külváros)