264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kacsavadászat, 1879

428. L. G. monogrammal

Kacsavadászat, 1879

olaj, vászon

30*40 cm

j.j.l.: L. G. (ligatúrás) 1879