264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Nő mandolinnal

698. Barta jelzéssel, 20. sz. első fele

Nő mandolinnal

olaj, vászon kartonra ragasztva

71*58 cm

j.b.f.: Barta