264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Tavaszi virágok, 1932

711. Radnay - Rózsay Miklós, Muraközi (Budapest, 1900 - 1945)

Tavaszi virágok, 1932

tempera, papír

950*690 cm

j.j.l.: Radnay Miklós 1932

Kiállítva: A Nemzeti szalon Akvarel- és Pasztell Kiállítása, Budapest, 1932. május-június (kat. 159., Tulipánok), sérült