264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Városrészlet, 1923

585. Wagner, H. jelzéssel

Városrészlet, 1923

olaj, vászon

65*79 cm

j.b.l.: H. Wagner 23

keret nélkül