264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Velence látképe, 1913

413. Czakó Rudolf, Gelenczei (működött a 20. sz. első felében)

Velence látképe, 1913

olaj, vászon

42,5*41 cm

j.j.l.: Gelenczei Czakó Rudolf Venezia 1913