264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > "Csendélet", 1950 körül

533. Márton Piroska, Futásfalvi (Nyárádszereda, 1899 - Budapest, 1996)

"Csendélet", 1950 körül

olaj, vászon

60*68,5 cm

j.j.l.: F. Márton Piros; ho. hagyatéki pecsét

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 47. kép