264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Tájkép fákkal

463. Bille, B. jelzéssel, 20. sz. eleje

Tájkép fákkal

olaj, vászon

65,5*90 cm

j.j.l.: B. Bille

sérült