264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Magány

776. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

Magány

olaj, vászon

90*70 cm

j.b.l.: Freytag