264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Külvárosi részlet

623. Tóth B. László (Dad, 1906 - Budapest, 1982)

Külvárosi részlet

olaj, vászon

55,5*68,5 cm

j.j.l.: Tóth B. László