467. Repcze János (Budapest , 1905 - Budapest , 1985)
Szuroköntők
olaj, vászon kartonra ragasztva
74*82 cm
j.b.l.: Repcze; h.o.: I. Magyar Képzőművészeti Kiállítás cédula töredék
sérült