264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Szuroköntők

467. Repcze János (Budapest , 1905 - Budapest , 1985)

Szuroköntők

olaj, vászon kartonra ragasztva

74*82 cm

j.b.l.: Repcze; h.o.: I. Magyar Képzőművészeti Kiállítás cédula töredék

sérült