264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kisvárosi utcarészlet

588. Makkai Piroska, Medve Andrásné (Doman, 1910 - Budapest, 1998)

Kisvárosi utcarészlet

olaj, vászon

50*61 cm