264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Virágcsendélet

516. Magyar festő, 20. sz. első fele

Virágcsendélet

olaj, vászon

73*60 cm

j.j.l.: olvashatatlan

keret nélkül