264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Vízimalom Argenteuil-ben, 1920-as évek

462. Medgyes László (Budapest, 1892 - ?)

Vízimalom Argenteuil-ben, 1920-as évek

olaj, vászon

45,5*56,5 cm

j.j.l.: Medgyes; ho.: párizsi kiállítási etikett

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 141. kép