462. Medgyes László (Budapest, 1892 - ?)
Vízimalom Argenteuil-ben, 1920-as évek
olaj, vászon
45,5*56,5 cm
j.j.l.: Medgyes; ho.: párizsi kiállítási etikett
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 141. kép