264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Óceánjárók a kikötőben, 1930

418. Prágai Miklós jelzéssel

Óceánjárók a kikötőben, 1930

olaj, vászon

60*80 cm

j.k.l.: Prágai Miklós 1930