264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > „A bűbájos”

721. Faragó Józsa jelzéssel, 20. sz.

„A bűbájos”

olaj, karton

42,5*29 cm

j.j.l.: Faragó Józsa …; h.o.: kiállítási cédula