264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Pékség cégére

673. Osztrák vagy német festő, 1900 körül

Pékség cégére

olaj, fa

125*55 cm

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 25. kép, keret nélkül, sérült