558. Horváth Margit, Polocsai, Vaszkó Ödönné (Maglód, 1901 - ?)
„Csendélet kockás kendővel”, 1928
olaj, vászon
73,5*60 cm
j.b.l.: Polocsai Horváth 1928; h.o.: Nemzeti Szalon kiállítási cédula és Miskolci Művészek Társasága törzskönyvi lap
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 74. kép; Kiállítva: Nemzeti Szalon [III.] Tavaszi Szalon, Budapest, 1928. április (kat. 99., Csendélet) és Miskolci Művészek Társasága I. Kiállítása, Miskolc, 1928. (kat. 43., Csendélet kockás kendővel)