264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Horthy és Ciano az operaházban, 1937

668. Mohács jelzéssel

Horthy és Ciano az operaházban, 1937

olaj, vászon

80,5*96 cm

j.j.l.: Mohács 1937

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 41. kép, keret nélkül, sérült