264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Csendélet almákkal

524. Szigeti Jenő (Budapest, 1881 - 1944)

Csendélet almákkal

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: Szigeti J.

Kiállítva: Saphier Aukció, 1998., kat. sz. 155.