264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Fonó asszony

445. Korányi Anna, Soós Elemérné (Nagykálló, 1870 - Budapest, 1947)

Fonó asszony

olaj, vászon

80*61 cm

j.b.l.: Soós Elemérné