264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Soproni Öreg udvar, 1930 körül

405. Papp József

Soproni Öreg udvar, 1930 körül

olaj, karton

60*49,5 cm

j.j.l.: olvashatatlan, töredékes; h.o.: Műcsarnok Tavaszi kiállítás 1932 kat.sz. 456. cédula

Kiállítva: Nemzeti Szalon, Őszi Tárlat, Budapest, 1931. szeptember (kat. 230. Soproni öreg udvar), sérült