264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Lovasszán

615. Molnár Róza, Kézdivásárhelyi (Monor, 1900 - Budapest, 1977)

Lovasszán

olaj, karton

69,5*55 cm

j.b.l.: Molnár Róza