264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Szalagtánc, 1932

742. Barta Mária (Budapest, 1897 - Budapest, 1969)

Szalagtánc, 1932

olaj, vászon

50,5*59 cm

j.j.l.: Barta Mária 1932

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 4. kép; Feltehetően kiállítva: Barta Mária Festmények, grafikák, kollázsok, Szombathelyi Képtár, 1999. szeptember 16-október 24. (kat. 31.)