264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Fáradtság

688. Endresz Alice (Káptalantóti, 1899 - 1953) - nak tulajdonítva

Fáradtság

olaj, vászon

97*69,5 cm

j.n., h.o. felirat: Endresz Alíz

keret nélkül