264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > „A gonosz kísértésének álma”

722. Benő jelzéssel, 20. sz.

„A gonosz kísértésének álma”

olaj, farost

53*78 cm

j.j.l.: Benő