601. Basch Andor (Budapest, 1885 - Budapest, 1944)
"Kert Girgentiben", 1923
olaj, karton
105,5*69 cm
j.b.l.: Basch Andor Girgenti 1923
Kiállítva: Ernst Múzeum XXVII. Csoportkiállítása, Budapest, 1924. február (kat. Kert Girgentiben)