264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > "Kert Girgentiben", 1923

601. Basch Andor (Budapest, 1885 - Budapest, 1944)

"Kert Girgentiben", 1923

olaj, karton

105,5*69 cm

j.b.l.: Basch Andor Girgenti 1923

Kiállítva: Ernst Múzeum XXVII. Csoportkiállítása, Budapest, 1924. február (kat. Kert Girgentiben)