264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Úton hazafelé

496. Magyar festő, 20. sz. eleje

Úton hazafelé

olaj, karton

59,5*49 cm

j.b.l.: olvahatatlan; h.o.: árnyas udvar részlet