435. Katona Károly jelzéssel
Dunaparti fürdőházikó, 1885
olaj, vászon
117*194,5 cm
j.j.l.: Katona Károly 1885
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 46. kép, keret nélkül