264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Dunaparti fürdőházikó, 1885

435. Katona Károly jelzéssel

Dunaparti fürdőházikó, 1885

olaj, vászon

117*194,5 cm

j.j.l.: Katona Károly 1885

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 46. kép, keret nélkül