508. Páris Erzsébet (Kabola - Polyána, 1887 - ?)
Folyóparti részlet (Rábakanyar), 1942
olaj, vászon kartonra ragasztva
32*38 cm
j.j.l.: Páris Erzsi 1942
Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon Téli Tárlat, Budapest, 1944. január 30-február 13. (kat. 113., Rábakanyar)