264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Folyóparti részlet (Rábakanyar), 1942

508. Páris Erzsébet (Kabola - Polyána, 1887 - ?)

Folyóparti részlet (Rábakanyar), 1942

olaj, vászon kartonra ragasztva

32*38 cm

j.j.l.: Páris Erzsi 1942

Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon Téli Tárlat, Budapest, 1944. január 30-február 13. (kat. 113., Rábakanyar)