264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kompozíció

787. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

Kompozíció

olaj, vászon

170*99,5 cm